Drobečková navigace

O nás > Aktuálně > Další pozdravy dětí

Další pozdravy dětíDatum konání:
4.5.2020

Do mateřské školy dorazily další pozdravy od dětí. Samozřejmě potěšily nejen paní učitelky, ale i ostatní zaměstnance školy. Za pozdravy děkujeme a těšíme se na další příspěvky. 

Učitelky MŠ

Dobrý den, paní učitelky,
mám se hezky. Pokojíček se mi moc líbí, mám tam hodně hraček. Když je hezky, tak jsem na zahradě, skáču na trampolíně, jezdím na kole, hraju si na písku. Už se do školky těším. ( nebo se spíš těší maminka, až tam zase půjdu :-DMějte se hezky a snad se brzy uvidíme.

Davídek

 

Milé paní učitelky,

moc děkuji za pozdravy, velmi mě potěšily! Dny trávím tím, co mě baví: stavím s Táďou Lego, kreslím si, lítám venku po zahradě, zalévám kytičky, dělám úkoly do školky a učím se jezdit na kole, už mi to celkem jde. Ale už se těším do školky, chybí mi kamarádi, paní učitelky, paní asistentky, Lucka a paní kuchařka Eva! Všechny moc zdravím!

Beátka

 

Dobrý den,

děkuji za napsaní. Už se těším do školky. Mám se dobře, s mamkou pracuji v kuchyni a dělám úkoly do školky. S Adíkem si hraju doma a i venku na písku. Jezdím často na kole, abych mohla jet s mamkou, taťkou a Adíkem na velkou projížďku. Mám vás ráda paní učitelky a tetu Míšu.

Anička Š.