Drobečková navigace

O nás > Aktuálně > Hurá, jsou tu prázdniny!

Hurá, jsou tu prázdniny!Datum konání: 28. 6. - 2. 7. 2021

Milí rodiče,
tak nám zase rok ve školce utekl jako voda a teď vás máme jen a jen pro sebe :-) Moc se těšíme, jak pojedeme na výlety, dovolenou, možná pod stan, kouknem na nějaký hrad nebo zámek, zažijeme prima koupačku......no prostě práááázdniny :-):-):-)
Ve školce jsme si vše už naplánovali. V pondělí jsme si vyrobili žabky s nádhernými korálky, malovali moře, pláž a jedna nožka dokonce zůstala v písku .... Pozor, malovali jsme rukama i nohama :-) 
 
Také přes kouzelné brýle jsme si vysnili, co bychom chtěli vidět na dovolené. Někdo moře... palmy.... duhu....delfíny....auťáky.... fantazie byla veliká.
K létu patří krásné počasí a teplé noci, takže i stan už umíme postavit. A co teprve indiánské týpí... jedno jsme měli na zahradě pod lípou.  A nejen týpí, ale umíme indiánský tanec, písničku, máme čelenky a dokonce i náhrdelníky s opravdovým zubem :-)
 
Ve středu nastalo velké loučení.... přeškoláci za chvilku budou školáci a školáci z Cejle pokračují ve škole už v Jihlavě. Najednou jsme už zase větší, všichni nám přáli, ať jsme spokojení, učení nám jde.... ach jo, už to nebude jen taková legrace na zahradě nebo hřišti :-)Na ten nový krůček naším živůtkem jsme dostali knihy a všechny potřebné věcičky do školy. Přišla i paní starostka se s námi rozloučit dárečkem, naše milá paní ředitelka "Gábinka" nás všechny pohladila něžným slovíčkem a naše Evička donesla opravdové bublinky :-)
Děkujeme :-):-):-)
 
A věřili by jste rodičové, že na školní zahradě se najednou v koruně lípy objevil jednorožec Piňata a plný sladkostí ... to byla legrace, tolik dobrot jsme snad ještě neviděli... :-)
 
Ke konci týdne jsme si chtěli trochu odpočinout, tak jsme naplánovali piknik. Jenže znáte to :-) Vyrazili jsme nad Cejli do lesa, už ten kopec nám dal zabrat a co teprve lákadla v lese. Vyrobili jsme lesním skřítkům domečky, pro zvířátka připravili svačinky a nastražili pasti. Odměnou bylo posezení a občerstvení na dece.
 
Byl to velký týden a my jsme si ho pořádně užili.
 
Přejeme sluníčkové dny, vaše Berušky
 
 
IMG_20210628_103207.jpg