Drobečková navigace

O nás > Aktuálně > Informace k plaveckému výcviku

Informace k plaveckému výcvikuDatum konání:
19.1.2018
Datum ukončení:
26.1.2018

Výcvik bude probíhat každou středu od 7. února do 18. dubna 2018, bazén E. Rošického v Jihlavě. Sraz bude vždy ve škole v 7:40 (odjezd autobusu 7:50), návrat do školy cca 10:30.

Informace pro MŠ: Po zkušenosti z organizace výcviku z minulých let zařazujeme do výcviku děti od 4 let. Plavecký výcvik v MŠ není povinný, proto prosíme, zvažte účast vašeho dítěte s ohledem na jeho vyspělost (aby se dítě samo dokázalo převlékat, provádět hygienu, hlídat si své věci, udržet pozornost a dbát pokynů učitelů Plavecké školy).

Informace pro ZŠ: Plavecký výcvik je součástí výuky tělesné výchovy základní školy. Neúčast v plaveckém výcviku je pouze ze zdravotních důvodů. Žáci základní školy, kteří se nebudou plavání účastnit, přijdou vždy v den konání plaveckého výcviku na 1. vyučovací hodinu do MŠ. Budou pod dohledem pedagoga školy.

Po dobu konání plaveckého výcviku dojde ke změně rozvrhu, ten je ke stažení ZDE.

Cena:  Cca 800 Kč (zahrnuje 10x dopravu, 10x plavecký výcvik – Plavecká škola Jihlava). Do 5. 2. 2018 vybíráme nevratnou zálohu 300 Kč! V případě odhlášení dítěte z vůle rodičů z výcviku do 3. lekce nebude záloha vrácena, po odhlášení po 3. lekci bude doplácen celý výcvik. Vyúčtování výcviku proběhne po jeho skončení, resp. po obdržení faktury z Plavecké školy Jihlava.

S sebou: Plavky (určené do vody, klasické plavky z elastického materiálu, nikoliv kraťasy), mýdlo nebo sprchový gel, osušku nebo ručník, koupací čepici, kapesník, plastovou tašku na mycí prostředky a ručníky.

plavky.jpgDěti a žáci 19. ledna 2018 obdrželi přihlášku k plaveckému výcviku a prohlášení zákonného zástupce, ty je nutné do 26. 1. 2018 ve škole odevzdat. Rodiče nepřítomných dětí a žáků přihlášku naleznou ZDE, prohlášení zákonného zástupce ZDE.

Další informace ke stažení (kliknutím na odkaz):

Riziko přenosu bradavic

Členství v Asociaci plaveckých škol ČR