Drobečková navigace

O nás > Aktuálně > Pojedeme do DIODu a Muzea Vysočiny

Pojedeme do DIODu a Muzea VysočinyDatum konání:
22.11.2017
Datum ukončení:
23.11.2017

22. 11. 2017 žáci pojedou na divadelní představení Divadla Líšeň Sávitrí. Příběh na motivy staroindické báje z Mahábháraty pojednává o lásce a síle princezny Sávitrí, která vysvobodí svého muže ze zajetí smrti. Vizuálně silný obraz barevných pohyblivých stínů na velkém plátně je doprovázen zvukově stylizovaným projevem vypravěče a hudebníka v jedné osobě ovládajícího soubor originálních, vlastnoručně vyrobených netradičních hudebních nástrojů. Výtvarná i zvuková složka inscenace je volně ovlivněna orientálním způsobem scénování a vytváří původní svébytný tvar.

Cena: 35 Kč.

Sraz v 7:50 ve škole (žáci dostanou obědový balíček). Odjezd z Cejle v 8:22, příjezd do Cejle 13:45. Konec akce je u školy (žáci, kteří nepůjdou do družiny, mohou odejít domů).

S sebou: peníze na autobus (24 Kč) a drobnou útratu (půjdeme do cukrárny nebo do rychlého občerstvení), svačinu a pití dle potřeby.

                           Satjaván-a-Sávitrí-s-ptáčkem-na-rukou3-www.jpg Zdroj: http://divadlolisen.cz

_________________________________________________

23. 11. 2017 žáci pojedou na vzdělávací program do Muzea Vysočiny v Jihlavě Kam horník nemůže, tam nastrčí permoníka. Obsahem programu je těžba a zpracování stříbrných rud na Jihlavsku. 

Cena: 20 Kč.

Sraz v 8:10 na autobusové zastávce v Cejli. Odjezd z Cejle v 8:22, příjezd do Cejle 11:15. Konec vyučování je dle rozvrhu.

S sebou: peníze na autobus (16 Kč), svačinu a pití dle potřeby.

_________________________________________________

Již nyní vybíráme 55 Kč za obě akce. Žáci 1. a 2. ročníku již neplatí - na úhradu budou použity peníze z nerealizovaného vzdělávacího programu z 9. 11. 2017.