Drobečková navigace

O nás > Aktuálně > Pozdravy od dětí

Pozdravy od dětíDatum konání:
29.4.2020

Pozdravy, které nám děti zaslaly, nás zahřály u srdíčka, udělaly nám velikánskou radost. Potěšilo nás, že se děti do školky těší a stýská se jim stejně jako nám.

Učitelky MŠ

 

"Paní učitelky co pořád děláte?  Mám se dobře,  a zítra až nebude vir, za Vámi přijdu do školky.  Chodíme s Bimbem na procházky a s maminkou pracuju na zahrádce, protože musíme zasadit hrášek."

Filípek

 

 
Dobrý den paní učitelky,
děkujeme za pozdrav, máme se dobře, jsme skoro celý den venku, na zahradě skáčeme na trampolíně, hrajeme na schovku a na princezny, nebo chodíme na procházky. Vždycky se těšíme na úkoly ze školky, děláme je obě dvě, akorát Barča jen ty lehčí. Pomáháme mamce péct a vařit no a taky děláme binec. Těšíme se do školky, už se nemůžeme dočkat.
Káťa a Barča
 
Ahoj školko, mám se dobře. Jinak běhám po venku s Adíkem, který pořád čůrá v garáži a občas zlobí. Hodně maluji a ráda dělám s tátou domácí úkoly co mi posíláte. Mamka musí chodit do práce ale táta je se mnou doma a chodím často dolů k babičce. S babičkou chodíme krmit slepičky a pracovat na zahradu, moc mě baví vrtat se v hlíně a zalévat kytičky.
Mějte se hezky a snad se brzy uvidíme. 
Zdravíme školku, Eliška, Tomáš a Katka.
 

Dobrý den,moc děkujeme za písmenka. Mám se dobře,hraji si s bráchou,s maminkou sázíme kytičky a s taťou jsme vyrobili lodičku, kterou chodíme pouštět na rybník.Je to velká zábava. Taky už umím parádnicky jezdit na kole...mamka říká ze jezdím jako drak. Už se moc těším do školky.
Kubík