Drobečková navigace

O nás > Aktuálně > Začne nový školní rok

Začne nový školní rokDatum konání:
2.9.2019
Datum ukončení:
6.9.2019

V pondělí 2. září 2019 společně přivítáme nový školní rok 2019 / 2020

 

Přivítáme se v 8:00 před budovou školy, kde se nejdříve pozdravíme a uvítáme naše kamarády z mateřské školy. Poté bude uvítací program pro základní školu pokračovat ve třídě. Předpokládaný konec výuky ZŠ bude po slavnostním zahájení (cca 8:45), čímž končí dohled nad žáky.

Školní družina bude 2. 9. v provozu do 12:00. Připomínáme, že je pro účast v družině nutné donést zápisový lístek pro nový školní rok. Pro ranní dohled žáků ZŠ ve školce (7:00 - 7:40) je stejně jako v uplynulých letech nutné podepsat smlouvu o dohledu mezi zákonnými zástupci a školou, resp. paní ředitelkou (smlouva je v platnosti vždy nejvýše do konce příslušného školního roku, tudíž smlouvy z loňského roku je nutné obnovit).

Mateřská škola bude od 2. 9. v běžném provozu.

Všichni žáci ZŠ mají 2. 9. odhlášený oběd. Jestli jej chcete přihlásit, učiňte tak u vedoucí školní jídelny. Všechny děti MŠ mají na tento den přihlášeno celodenní stravování. Jestli dítě nebude přítomno, je nutné jej odhlásit u vedoucí školní jídelny (viz Provozní řád ŠJ). Přihlášku ke stravování obdrží děti MŠ a žáci ZŠ od vedoucí školní jídelny v prvních dnech školního roku.

IMG_1964.JPG

3. 9. výuka všech ročníků ZŠ končí v 11:40, budou probíhat třídnické práce a úvodní hodiny. Všichni žáci mají přihlášený oběd. Jestli jej chcete odhlásit, učiňte tak u vedoucí školní jídelny. Školní družina tento den bude již dle běžného provozu.

Od 4. 9. ve všech ročnících ZŠ bude výuka probíhat podle rozvrhu. Rozvrh ZŠ na nový školní rok je dostupný ZDE. V průběhu hlavních prázdnin ještě může dojít ke změnám rozvrhu.