Drobečková navigace

O nás > Aktuálně > Radujeme se na školní zahradě

Radujeme se na školní zahraděDatum konání: 29. 9. - 1. 10. 2021

Radujeme se na školní zahradě
 
"Děti si na hřišti hrají,
velkou radost při tom mají.
Na hřišti jsou klouzačky, 
kolotoče, houpačky.
Houpají se tam a sem,
je to pro ně splněný sen."
 
Tento týden byl sice krátký, přesto jsme toho stihli hodně. Ve středu, když jsme šli do školky, na nás čekalo překvapení.
Na školní zahradě vyrostlo krásné hřiště. Není ještě hotové, tak musíme chvilku počkat, než si na něm pohrajeme. Už se moooc těšíme :o).
Protože na školní hřiště ještě nemůžeme, alespoň jsme si o něm povídali. Co na něm máme nejradši, jestli houpačky nebo klouzačku. A víte, co jsme zjistili? Že máme na hřišti rádi úplně všechno. Také jsme si k tomu vytvořili obrázek, jak se houpeme na houpačce. Krásně se povedly, mrkněte v šatně ;o).
Další den přišel na návštěvu pan hudebník a přinesl s sebou hodně hudebních nástrojů. Tolik jsme jich pohromadě ještě neviděli a některé jsme ani neznali. Nejvíc nás zaujal velikánský heligón. Zazpívali jsme si, a dokonce jsme si na nástroje mohli i zahrát. Opravdu jsme si to užili :o).
V pátek jsme vyrazili na výlet do galerie v Jihlavě. Pamatujete, už jsme tam před prázdninami byli. Ale tentokrát jsme, představte si, šli do jiné pobočky. Čekaly tam na nás krásné obrázky od Terezy Říčanové. Museli jsme dokonce plnit i nějaké úkoly, třeba složit puzzle jejího obrazu nebo nakreslit obrázek.
Otevřenými vrátky k nám vklouzl podzim a my už se těšíme, co nás čeká příště :o).
Pá Vaše Berušky
 
 
IMG_8140.jfif