Drobečková navigace

O nás > Aktuálně > ŠKOLČÁTKA SE PŘIVÍTALA S NOVÝM ROKEM

ŠKOLČÁTKA SE PŘIVÍTALA S NOVÝM ROKEMDatum konání: 3. - 7. 1. 2022

Vítáme se v novém roce

Vítáme se v novém roce, co jste dělali na Vánoce? Užívali si vánoční svátky, cukroví, dárky a koukali na pohádky. 

Rychle nám utekl vánoční čas a my do školky chvátáme zas.

 

Vánoce jsou za námi a my jsme se zase potkali ve školce s kamarády. První den jsme si vlastně jenom hráli, byl totiž Hračkový den :-)  Každý přinesl svou oblíbenou hračku nebo novou, kterou mu přinesl Ježíšek. Svou hračku každý představil a pochlubil se, co ještě našel pod vánočním stromečkem.

Tento týden některým z nás začalo plavání. Moc jsme se těšili, a hlavně jsme se vůbec nebáli :-). To byste koukali, jak nám to šlo. Paní učitelka nás moc chválila. Ostatní Berušky zůstaly ve školce, malovaly, tvořily a hrály si.

Tolik máme rádi sníh a on ne, a ne se ukázat. Co kdybychom si ho zkusili přivolat, a tak jsme cvičili se sněhovými koulemi a vytvořili krásné sněhuláčky z našich obtisknutých nožiček. To byla legrace! ;-)

A světe, div se! Druhý den začalo sněžit, sice jenom trošičku, ale i tak jsme měli velkou radost.

Čtvrtek patřil třem králům. Povídali jsme si o nich samé zajímavé věci. Vyrobili a nazdobili jsme si královské koruny. Moc nám to v nich slušelo :-).

Druhý den nás Tři králové přišli navštívit i do naší školky a přinesli nám i malinkou dobrůtku. Abychom na ně nezapomněli, vytvořili jsme si krásné obrázky třech králů. Jsme holt šikulky.

Zase někdy příště ;-)

Pá Vaše Berušky
DQJL5697.jpg

Více ve FOTOGALERII MŠ.